Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mali - průvodce africkým státem

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Mali“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Mali.

Sahara – největší poušť světa

Sahara – největší poušť světa

Když se řekne Sahara, mnoha lidem trochu vyschne v ústech. Každý si hned představí vyprahlou nekonečnou a značně nehostinnou krajinu, kterou netvoří nic jiného než písek. Mají samozřejmě pravdu, ale Sahara má i svou druhou tvář – na mnoha místech je možné v ní objevit život. Ač je to neuvěřitelné, je domovem několika rostlinných i živočišných druhů.

celý článek

 

Mali – ideální destinace pro milovníky přírody

Mali – ideální destinace pro milovníky přírody

Mali je jednou z afrických zemí, o které toho běžný člověk, který neměl tu možnost se tam podívat, ví opravdu jen pramálo. Přitom je to nádherná země, která návštěvníkovi nabídne snad vše – krásnou krajinu, bohatou historii, zajímavá místa i neméně zajímavou směsici obyvatel. Jde o jednu z esteticky nejatraktivnějších zemí Západní Afriky.

celý článek

 

Timbuktu - město opředené legendami

Timbuktu - město opředené legendami

Město Timbuktu ležící na okraji Sahary, ve státě Mali na západě Afriky je odpradávna opředeno legendami. Ve středověku bylo důležitým obchodním a vzdělávacím centrem Afriky. Obchodovalo se zde s otroky, zlatem, slonovinou, solí a dalším zbožím. Dnes v Timbuktu žije kolem 32 tisíc obyvatel převážně domorodých západoafrických kmenů, jako jsou Tuaregové.

celý článek

 
 
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2020

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2020

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko